Экошуба TM Samange.
Для кого: Для жінок
Матеріал: Еко хутро TISSAVEL/Плащівка
Фурнітура: кнопки + пояс
Склад:
Верх: Поліестер 70% Віскоза 30%/ Поліестер 100%
Підкладка: поліестер 100%
Розмір на фото: 46
Параметри моделі: 96-76-104, зріст 172 см
Колір чорний
Розміри: 50. 52. 54 Внизу описані виміри куртки за розмірами
Довжина: 92 см по спинці. (+2 см на кожний наступний розмір.)
Заміри куртки-шубки:
50 розмір-по грудях-до 61 см. по стегнах-до 62 см. Дл.рукава-76см
52 розмір-по грудях-до 63 см. по стегнах-до 64 см. Дл.рукава-76см
54 розмір-по грудях-до 64 см. по стегнах-до 65 см. Дл.рукава-76см
Двостороння экошуба довжиною до коліна, виконана з экохутра TISSAVEL і плащової тканини,
зможе стати відмінним доповненням для жіночного повсякденного образу.
Виразний комір-капюшон, дві прорізних кишені в швах, вшивний,
розширений внизу рукав , застібка на кнопки і знімний пояс в тон.
Модель можна носити на іншу сторону і тоді з'являється хутряна обробка по всій моделі.
Захист від вітру, незмінність, зберігає тепло, легкість, основа, що дихає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Фасон шуби | Напівшубок |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Вид хутра | Мутон |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 92 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
- Ціна: 7 980 ₴










