Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка сезону весна-осінь.
- Довжина: 56 см по полочці, по спинці- 63 см.
- Зростання моделі: 170 см
- Рукав: 76 см від горловини
- Сезон: Демісезон, утеплена
- Склад: 90% Поліестер; 10% Polyamide
- Тип застібки: Блискавка, кнопка
Коротка ,стильна весняна курточка з капюшоном. Якісна ,комфортна, м'яка на дотик. У стилі Оверсайз. Вшивний капюшон.
Розмірний ряд 44.46.
Заміри куртки:
Розмір 44 - по грудях-58 см. по низу - 56 см.
Розмір 46 - по грудях-60 см. по низу - 58 см.
В наявності в кольорах: білий, м'ята, малина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 1 581 ₴







