Куртка сезону весна-осінь. Новинка !
Розмір на фото: XL
Параметри моделі: 96-76-104 , зріст 172 см
- Довжина: 65- 68 см- поличкі. Довжина спини - 70-78 см.
- Довжина рукава: 75-81 см від горловини. Регулюється кулисками- стяжками на внутрішній частині рукава.
- Розміри: S. M. L. XL. 2XL ( 42. 44. 46. 48. 50. 52) - український розмір
-
Виріб більший на один розмір
Заміри куртки:
S розмір-по грудях- 54 см. по стегнах- 57 см. Дл.рукава-71 см. Довжина полички-63 см. Спинки-70 см.
M розмір - по грудях-56 см. по стегнах-59 см. Дл.рукава-72 см. Довжина полички-63 см. Спинки-70 см.
Розмір - по грудях - 60 см по стегнах - 64 див Дл.рукава - 74 см. Довжина полички - 63 див Спинки-71 см.
XL розмір - по грудях - 62 см. по стегнах - 65 см. Дл.рукава - 76 см. Довжина полички - 65 см.
Спинки-74 см
2 XL розмір - по грудях - 64 см. по стегнах - 67 см. Дл.рукава - 78 см. Довжина полички - 67 см.
Спинки-76 см.
- Сезон: Демісезон (весна осінь)
- Склад: Матеріал: 100% Polyester;
- Підкладка: 100% Polyester.
- Утеплювач: Біо-пух. Не збивається, можна прати у машинці при t 30C.
- Тип застібки: змійка
- Виробництво: Фабричний Китай
- Кольори: оранжевий, жовтий - в наявності.
Коротка, стильна, веснянна, утеплена курточка. Якісна, комфортна, м'яка на дотик. У стилі Оверсайз. Рукав реглан. Вшивний капюшон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowimage |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Жовтий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 3 968 ₴








