Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний, стильний, комфортний, добра якість молодіжний прогулянковий костюм Oversize. Кофта-худі. Довга, з капюшоном. Брюки- джогери.
Тканина: двонитка петля 95% бавовни,5% поліестер. Демісезон. Весна-літо.
Розміри: 46.48. (L- XL)
Виміри костюма:
Кофта: Об.груд- 114 см. длина кофты- 66 см.
Брюки: Об.бедер- 118 см. длина брюк- 98 см.
кольори : чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
- Ціна: 1 264 ₴



