Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Элегантное платье
Размер: 36,38.
Цвет; розовый в горошек
Ткань - Американский креп
Стильное, летнее платье сарафан .
Свободного силуэта, без рукавов.
Не светится. Без подкладки.
Длина платья 88 см.
Размерная сетка платья:
36 размер- Об.груд- 80-84 см.
38 размер- Об.груд- 84-88 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 1 080 ₴






