Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Довжина виробу: см
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см
Догляд: рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 30 °C
Довжина: до коліна зі шлейфом
Фасон: прилегла з кльошною спідницею зі шлейфом
Рукав: Без рукава
Опис — Молодіжна вечірня сукня на випускний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Джерсі |
| Фасон сукні | Міні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴





