Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Розмір:36. 38. 40 (+6)
Розмірна сітка:
Об.груд — 86-92 см. Об.талії — 74-78 см. Об.бедер — 104 см
Довжина виробу: 85 см
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см
Догляд: рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 30 °C
Довжина: до коліна з розкльошеною спідницею
Фасон: прилегла з кльошною спідницею
Рукав: Без рукава
Опис — Молодіжна вечірня сукня на випускній.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Джерсі |
| Фасон сукні | Міні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴




