Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашемірове демісезонне
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу : 100 см
Тип тканини: кашемір дабл-фейс
верху Склад: вовна 70%, кашемір 20%, поліамід 10%
Кольори/Розміри: сіро-рожевий Розмір 44. 46 (36,38)
Пальто демісезонне, вільного силуету на дві сторони. Виробник Україна Samangе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Пальто-халат |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 44 (UKR) |
- Ціна: 3 852 ₴



