Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Розмір:36. 38
Розмірна сітка плаття:
38 размер- Об.груд- 90-92 см. Об.тал- 68-70 см.
Довжина виробу: 152 см (Довжину вироби можна замовити індивідуально. Уточнюйте у менеджера)
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см
Догляд: рекомендується ручне прання при температурі не вище 30°C
Довжина: Максі
Фасон: А-силует
Рукав: Без рукава
Опис - Офіційне вечірнє плаття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Атлас |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 325 ₴



