Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальто молодіжне
Пальто артикул 102
Сезон: осінь-весна
Розмірний ряд:38, 40, 42, 44, 46 (+6)
Заміри пальта:
Довжина пальта – 132 см. Довжина рукава від горловини –76 см
По грудях під проймою-112 см. По стегнах - 112 см.
Склад: 85% вовни ягняти, 15% кашеміру
Підкладка: 100% віскоза
Чорне вовняне пальто Оверсайз з високоякісної італійської вовни, з додаванням кашеміру, дуже м'яке, комфортне і тепле.
Пальто можна носити, як з поясом , так і без нього. Застібається на кнопки -гудзики, можна легко регулювати об'єм.
Пальто ідеально підходить для елегантних і повсякденних стилів. Його крій створить, будь-який, трендовий образ.
Довжина пальто нижче середини ікри- 134 см.
Якісна тканина та пошиття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЛД Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Вовна |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 132 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина виробу | 132 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 48 |
- Ціна: 5 634 ₴









