Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Елегантне плаття
Розмір: 38, 40, 42. 44. 46 (44-52р)
Поліестер; 63%
Віскоза; 32%
Лайкра: 5%
Кольори; чорний
Пряме елегантне з ніжним рукавом. З фігурним низом
Спинка довше, оброблена планкою з гудзиками.
Довжина спинки 89-91 см. Довжина полочки 88-90 см..
Зроблено в Україні
Розмірна сітка:
38 розмір-Об.груд- 92-96 см. Об.бедер- 98-102 см. довжина-88 см
46 розмір-Об.груд-106-110 см. Об.бедер-114-118 см.довжина-94 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Чорний |
| Фасон сукні | Пряме |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 966 ₴

