Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повсякденне плаття
Розмір: 46.48.
Колір; сіро-рожевий
Склад; вовна 60%, Акрил;40%
Опис - Вільний крій. Може бути як повсякденне так і ошатне . Довжина 93 см.
Розмірна сітка:
40 розмір- Об.грудей- 94-96 см, Об.стегон- 102-104 см
42 розмір- Об.грудей- 96-98 см. Об.стегон- 104-106 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Вовна |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 1 280 ₴



