Сезонність: весна, осінь
Довжина: 96 см
Розміри: S M
Заміри пальто: По грудях під мишками- 100 см, по стегнам - 104 см, довжина рукава- 72 см від горловини.
Склад: 70% вовна, 25% акрил, 5% кашеміру
Колір: бузковий
Пальто демісезонне, кашемірове. Прямого силуэту. Гарний ліловий колір. Розміри: S. M.
Пальто має дві прорізні кишені, вшивний рукав, відкладний комір.
На спинці є шлиця 24 см
Довжина пальто 96 см. Стильне. Застібається на дві кнопки.
Заміри пальто: По грудях під мишками- 100 см, по стегнам - 104 см, довжина рукава- 72 см від горловини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Рожевий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 96 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
- Ціна: 3 501 ₴

