Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Демісезонне пальто.
Сезонність: весна, осінь
Довжина: 96 см
Розміри: XS. S
Заміри пальта:
По грудях під проймою - 96 см. По стегнах - 100 см. Довжина рукава 0т горловини - 72 см.
Склад: 50% вовна, 50% акрил,
Колір: синій
Пальто демісезонне прилеглого силуету .
Застібається на один гудзик. Дві прорізні кишені.
Гарний комір стійка. Вшивний рукав.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 34 |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 96 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Довжина виробу | 96 см |
- Ціна: 2 550 ₴


