Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка утеплена, стильна, легка, жіноча сезону весна-осінь.
Размеры: .40. 42. 44 (+6)
Розмір на фото: 38
Параметри моделі: Зріст 172 см. 96-76-104
Виміри куртки:
40 розмір - по грудях 60 см; по низу 59 см; довжина 66 см; довжина рукава від горловини 68 см.
Підкладка: Memory oil
- Матеріал: Плащова тканина Хамелеон
- Рукав: 7/8
- Сезон: Демісезон
- Склад: 100%Polyester
- Тип застібки: Кнопка
- Утеплювач: Silicone
- Виробник: Alberto Bini - Italiy
Коротка легка жіноча куртка, виконана з стьобаною плащової тканини. Модель має цільнокроєний рукав - летюча миша , дві прорізні кишені, застібається на декоративні кнопки.Без коміра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alberto Bini. |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Зелений |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 2 533 ₴









