Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Экошуба TM Samange.
Для кого: Для жінок
Матеріал: Экомех TISSAVEL
Фурнітура: кнопки + пояс
Довжина: 104 см.
Розміри: 48.
Заміри пальта:
48 розмір: по грудях- 56 см. по стегнах- 56 см. Довжина рукава від горловини- 76 см
Склад:
Верх: поліестер 70%, віскоза 30%
Підкладка: поліестер 100%
Двостороння экошуба довжиною до коліна, виконана з экохутра TISSAVEL
плащової тканини, зможе стати відмінним доповненням для жіночного
повсякденного образу.
Виразний англійський комір, кишені у шві,
вшивний рукав, застібається на кнопки і знімний пояс в тон.
Модель можна носити на іншу сторону і тоді з'являється хутряна обробка по всій моделі.
Під такий верхній одяг підійдуть спідниці та сукні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 104 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Тип хутра | Мутон |
| Фасон шуби | Класичний |
| Тип матеріалу | Штучний |
- Ціна: 4 728 ₴




