Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуховик молодіжний
Колір червоний
Утеплювач: Екопух
Застібка блискавка
Теплий затишний.
Звужений до низу. Без каптуру. Великий комір-стійка.
Розміри: S, M
Довжина куртки-90 см
Довжина рукава від горловини-68 см
Виміри куртки:
по грудях - 100 см. по стегнах - 98 см.
Підлягає делікатному пранню при t-30C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H&W |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид утеплювача | Биопух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Мембрана | Так |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Куртка |
- Ціна: 1 890 ₴








