Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу : 93 см
Тип тканини: кашемір Туреччина вовна
Склад підкладки: поліестер 100%
Колір: блакитний .
розмір 40 .42 (українська розмір)
Заміри пальта:
42 розмір – по грудях під проймою – 86 см. По стегнах – 92 см.
Довжина пальто - 91 см. Рукав довжина від горловини - 76 см. (регулюється манжетом)
Довжина пальта - 92 см. Рукав довжина від горловини - 77 см. (регулюється манжетом)
Молодіжне пальто демісезонне, вільного, прямого силуету, з поясом. Накладні кишені. Двобортне. Довжина рукава 65 см. Виробник Україна Харків VENEFIKA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Блакитний |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 93 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 4 280 ₴






