Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний, стильний, комфортний, доброї якості молодіжний, прогулянковий костюм Oversize. Кофта-худі. Довга з капюшоном. Брюки- джогери.
Тканина: двонитка петля 95% бавовни,5% поліестера. Демісезон.
Розміри: 40.42.44.46 (XS- L)
кольори : чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | M |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
- Ціна: 1 344 ₴

