Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина: Турецький трикотаж футер преміум : 95% бавовна, 5% поліестер. Сезонність: Зима
Розміри: 40. 42. укр
кольору: чорний,
Хіт цієї зими!! Стильний костюм. Не кошлатиться.
Штани: довжина бічного шва 100 см. по внутрішньому шву 79 см.
Об'єм талії 35 см. по гумці. Об'єм по стегнах 52 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Тринитка |
| Верх | Худі |
| Сезон | Зима |
| Регулювання обсягу | Талія |
| Капюшон | Вшитий |
| Стан | Новий |
| Низ | Штани |
| Обхват груди | 84 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Стиль | Спортивний |
| Застібка | Без застежки |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип костюма | Костюм-двойка |
| Тип | Повсякденний костюм |
- Ціна: 1 485 ₴
