Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Елегантне плаття
Розмір: 36. 38
Колір: пудровий
Верхня частина сукні застібається на гудзики.
Рукав короткий.
Спідниця сонце-кльош міді.
Плаття зав'язується на пояc.
Довжина 100 см
Склад тканини: 95% катон, 5% лукра
Размерная сетка платья :
38 размер- Об.груд-92-95 см. Об.талии-70-76 см. Об.бедер-96-108 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Пудровий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 550 ₴










