Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сукню
Кольору електрик 54. 56
марсала 52.54.56.
Розміри UKR Розмірна сітка плаття:
54 розмір - Об.груд- 112-114 см. Об.тал- 100-102 см. Об.бедер- 114-116 см.
56 розмір- Об.груд- 116-118 см. Об.тал- 102-104 см. Об.бедер- 116-118 см
Довжина нижче колін 105 см. Довжина рукава- 46 см.
Опис: Елегантна сукня. великого розміру. Вільного крою. Застібається на спинці на металеву блискавку. Вшивний рукав 1/4. Лаконічний крій , гарна посадка на фігуру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасон сукні | Приталене |
| Стиль | Діловий |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 54 |
- Ціна: 896 ₴

