Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка !!!
розміри : 38.40.
Розмірна сітка-
38-40 розмір- Об.груд- 94-96 см. Об.таліі- 72-90 см. Об.бедер- 100-106 см.
кольори: мокко в смужку
виробництво Туреччина.
SHELL склад:бавовна 50%. poliester 47%. elastane 3%
LINING склад: viscose 50%. poliester 50%
Довжина піджака- 73 см. Довжина рукава від горловини- 74 см.
Брюки довжина 94 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Піджак |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 1 308 ₴









