Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сукня Батал
Колір: синій 44. 46. 48. 50 (+6)
Тканина Super Soft
Обробка сеткаю Тканина SUPER SOFT
Довжина нижче коліна- 112 см
Розмірна сітка:
44 розмір- Об.груд- 104 см. Об.таліі- 98 см. Об. стегон- 112 см.
46 розмір- Об.груд- 108 см. Об.таліі- 102 см. Об.стегон- 118 см.
48 розмір- Об.груд- 112 см. Об.таліі- 106 см. Об.стегон- 122 см.
50 розмір- Об.груд- 116 см. Об.таліі- 110 см. Об.стегон- 126 см.
Опис: Елегантна, гарна сукня. Приталеного крою.
Зроблена в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Оздоблення та прикраси | Сітка |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 44 |
- Ціна: 1 036 ₴


