-25%Розмір пальта: 44 (М) 48 (XL)
На фото: модель розміру-46, має параметри: Об.груди 94 см, Об.стегон-104 см
Довжина пальта – 105 см.
44 Розмір – По грудях під проймою: 112 см. По стегнах – 112 см. Довжина рукава від горловини – 72 см.
48 Розмір – По грудях під проймою: 115 см. По стегнах – 116 см. Довжина рукава від горловини – 73 см.
Пальто з плащової тканини демісезонне прямого силуету.
Комір англійський, рукав вшивний, з відкладною манжетою.
На рівні лінії стегон дві накладних кишені.
У дощову погоду важко уявити одяг більш зручніший, ніж плащ.
Основна особливість плаща, від іншого верхнього одягу, полягає в непромокаючій, невагомій, тканині, яка не пропускає вологу і вітер.
Тому носити такий комфортний і легкий одяг - одне задоволення.
Відмінною тенденцією сезону є утеплені моделі плащів.
Легкість в утепленій підкладці та водовідштовхувальні властивості плаща плюс строгість та елегантність пальто роблять його незамінним в прохолодну погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Пудровий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Вальтерм |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 100 см |
- Ціна: 3 660 ₴









