Фабрична куртка-плащ із плащової тканини демісезонна. Стьобана, прямого силуету. Утеплена. Знижений вшивний рукав. Гарно лягає на будь-яку фігуру.
Розміри: 46, 48, 50
Розмір на фото: 46
Параметри моделі: Зріст 172 см. 96-76-104
Заміри куртки:
46 розмір - по грудях - 96 см. по стегнах - 106 см
48 розмір - по грудях - 102 см. по стегнах - 108 см
50 розмір - по грудях - 106 см. по стегнах - 112 см
Колір: чорний
На дощову погоду, важко уявити одяг більш зручніший, ніж плащ.
Основна особливість плаща від іншого верхнього одягу полягає в особливості непромокаючої , невагомої тканини, яка не пропускає вологу і вітер, тому носити такий комфортний та легкий одяг - одне задоволення.
Відмінною тенденцією сезону є утеплені моделі плащів.
Легкість утепленої підкладки і водовідштовхувальні властивості плаща, плюс строгість і елегантність пальто роблять його незамінним в прохолодну погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 102 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Функція підігрівання | Так |
| Тип куртки | Довга |
- Ціна: 3 026 ₴









