Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУРТКА ЖІНОЧА 506, фабричний
Колір сірий
Розмір на фото: L
Параметри моделі: 96-76-104, зріст 172 см
Розмірний ряд: M, L
Виміри пуховика;
Розмір L - по грудях-50 см. по стегнах-53 см
Довжина: 100 см
Довжина рукава від горловини-75 см
Тканина: 100% поліестер
Підкладка: 100% поліестер
Набивка: Біо-пух
Хутро: Єнот натуральний,знімний
Вшивний, великий капюшон-комір. Застібається на двосторонній замок -змійка, має дві кишені на змійках.
Вшивний рукав, внизу на трикотажному манжеті.
Зберігає тепло в мороз до -25 °C
Придатна до прання: машинне делікатне прання при температурі: 30-40 C. Не збивається і не втрачає форму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLASNA |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид утеплювача | Биопух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Мембрана | Так |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Пальто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | M |
- Ціна: 4 960 ₴









