Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пальто демісезонне ТМ Raslov
Пальто артикул 119
Сезон: осінь-весна
Розмір: 46. 48. Колір чорний.
На фото: модель розміру- 48, має параметри: Об.груди 94 см, Об.стегон-104 см
По грудях під проймою – 96 см. по талії – 78 см.
по стегнах – 120 см. Рукав від горловини – 75 см.
Довжина пальта- 98 см.
Склад: 70% вовна, 20% поліамід, 10% кашемір
Елегантне, стильне чорне пальто з вишивкою.
Довжина пальто 98 см
Виробництво Україна Харків Raslov.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raslov |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Пальто жіночі |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Фасон рукава | Втачний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 98 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 46 |
- Ціна: 3 645 ₴









