Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне плаття
Розмір: S, M, ( 36, 38)
Размерная сетка платья :
36 размер: Об.груд- до 86 см. Об.тал- до 70 см.
38 размер: Об.груд- ло 92 см. Об.тал- до 74 см.
Колір, лаванда
Опис - Універсальне, елегантне плаття. Підходить для вечірок і на кожен день.
Тканина: батист
склад: 70% бавовни, 27% нейлон, 3% еластан
Довжина 113 см.
Застібається на змійку на спинці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Лавандовий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 280 ₴



