Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кашемірове Пальто жіноче
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу по спинці: 106 см
Довжина рукава: 63 см, від горловини- 76 см.
Виміри пальто:
По грудях, під проймою- 116 см. По стегнам- 114 см.
Тип тканини: кашемір
верху Склад: вовна 80%, кашемір 10%, ПА 10%
Складу підкладки: віскоза 100%
Кольору/Розміри: марсала 42. 44(+6)
Демісезонне пальто вільного,трапецивидного силуету з потайною застібкою на три ґудзики. Відкладний комір , дві прорізні кишені. рукав з заниженою проймою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Season |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бордовий |
| Вид пальто | Пальто-кокон |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 106 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 106 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина виробу | 106 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XL |
- Ціна: 3 492 ₴






