Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне, повсякденне плаття.
Розмір: 36,38
Размерная сетка платья:
Об.груд- 84-90 см. Об.тал- 64-70 см.
Об.бедер- 92-98 см
довжина 108 см
Кольори; чорний
Опис - Універсальне елегантне плаття. Підходить для вечірок і на кожен день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Вовна + акрілл |
| Фасон вирізу горловини | З запахом |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 896 ₴






