Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне, повсякденне плаття.
Розмір: 38, 40
Розмірна сітка сукні:
Об.груд- 88-94 см. Об.тал- 68-74 см. Об.бедер- 96- 104 см.
Колір; гірчиця
Опис - Універсальне елегантне плаття. Підходить для вечірок і на кожен день.
довжина 110 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Фасон сукні | З запахом |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Золотистий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Вовна + акрілл |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 686 ₴





