Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повсякденне плаття
Розмір: 46.48.
Размерная сетка платья:
Об.груд- до 108 см.
Об.тал- до 98 см. Об.бедер- до 112 см
Колір; сірий
Склад; вовна 60%, Акрил;40%
Опис — Вільний крій. Може бути як повсякденне, так і ошатне. Довжина 100 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 1 360 ₴







