Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Елегантне плаття
Та жакет.
Розмір: 40. 42 (+6)
Размерная сетка костюма
Платье: Об.груд-98-102 см.
Об.тал- 86-88 см.
Об.бедер- 104-106см
Длина платье- 94 см.
Жакет: Длина - 43 см.
Длина рукава- 63 см.
Колір рожевий
Опис - Універсальний, елегантний костюм
Підходить для вечірок і на кожен день.
Легке, стильне вечірнє плаття. Короткий, модний жакет Виробництва Україна.
Склад; тканина костюмна - шліфований катон + віскоза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Стиль | Діловий |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Фасон плаття | Мини |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Довжина сукні | Коротке/міні |
| Довжина рукава | Довгий |
| Тип виробу | Ділове плаття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 1 344 ₴









