Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повсякденне плаття
Розмір: 40. 42 (+6)
Розмірна сітка сукні:
Об.груд- 94-98 см. Об.тал- 72-76 см.
Об.бед-102-104 см.
Колір; червоний
Склад; поліестер 60%, Акрил;40%
Опис- Приталений крій сукні . Може бути, як повсякденне, так і ошатне. Довжина 109 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасон сукні | Облягаюче |
| Стиль | Діловий |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Креп Армані |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 882 ₴







