Артикул: 225
Розміри: 38. 40. 42. 44 (+6)
Розміри: 44. 46. 48. 50 (український розмір)
довжина рукава від горловини: 72-77 см (можна зробити манжет)
На фото розмір 46
Модель з параметрами- Об.груд- 96 см. Об.стегон- 104 см.
Зріст 172 см
Заміри пальта:
44 розмір - по грудях - 54 см. По стегнах - 52 см. Довжина рукава від горловини - 72 см. Довжина 109 см.
46 розмір - по грудях - 56 см. по стегнах - 54 см. Довжина рукава від горловини - 74 см. Довжина 110 см.
48 розмір - по грудях - 57 см. по стегнах - 55 см. Довжина рукава від горловини - 76 см. Довжина 112 см.
50 розмір - по грудях - 59 см. По стегнах - 57 см. Довжина рукава від горловини - 77 см. Довжина 113 см.
Бренд Україна Venefika Харков
Тканина склад: Вовна 80%, кашемір 10%, ПА 10% (Виробництва Туреччини)
Склад підкладки: віскоза 100%
Сезонність: весна, осінь.
Колір: малиновий
Трендове, двобортне пальто прямого силуета, під пояс.
Рукав реглан. Комір відкладний з лацканами.
Кармани прорізані з листочками. По спинці виробу середній шов, зі шліцею 32 см.
Особливості і якості:
-застібка: двобортне, на гудзиках, що надає вам змогу змінювати свободу виробу по лінії грудей та стегон.
- класичний стиль виробу розширює діапазон покупців за віком ;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Фуксія |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Вовна |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 113 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 113 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 40 |
- Ціна: 5 380 ₴










