Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка жіноча легка пухова сезону весна-осінь.
Размер на фото: 46
Параметри моделі: 96-76-104 ,зріст 172 см
Стильна, жіноча, легка куртка на пуху в стилі Оверсайз.
Нова колекція осені 2023 р.
Фабричний Китай, Якісна тканини, фурнітура і пошиття. Куртка подовжена, з вшитим капюшоном.
Трикотажним коміром-стійка. Рукав - летюча миша. Існує дві прорізні кишені.
- Розміри: 44. 46. 48. 50 (+6)
- Довжина: 76-80 см
- колір: капучино
- Ріст моделі: 172 см
- Склад: плащова тканина - 100% поліестер,
- Підкладка - 100% поліестер
- Наповнювач - 70% пух білої качки, 30% перо
- Рукав: 71-75 см
- Сезон: весна-осінь
- Прати в машині t max 30 C, хімчистка заборонена.
- Тип застібки: замок- блискавка
- розмірна сітка:
- 46(+6) ОБ. грудей -106-110 см. ОБ. бедер - 110-113 см
- 48(+6) ОБ. грудей -112-116 см. ОБ. бедер - 114-117 см
- 50(+6) ОБ. грудей - 118-120 см. ОБ. бедер - 118-121 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowimage |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Пух |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 4 224 ₴









