Стильна, довга куртка-пальто стьобана, двобортна, утеплена. Хит сезона !!! Можна носити під пояс. Візерунок стібки великий ромб.
Колір: молоко
Розмір: 38. 40 (+6)
Заміри плаща - по грудях 53 см. по стегнах 57 см.
Довжина: 106 см
Довжина рукава від горловини: 75 см
Склад: Плащівка — 100% поліестер, підкладка — 100% поліестер.
Утеплювач: слімтекс 150
Виробництво: Туреччина
Пальто-плащ із плащової тканини демісезонне. Вистрочене, прямого силуету. Занижений ушивний рукав. На дощовиту погоду важко уявити одяг зручнішим, ніж плащ.
Основна особливість плаща від іншого верхнього одягу полягає в особливому шарі непромокальної невагомої тканини, яка не пропускає вологу та вітер, тому носити такий комфортний і легкий одяг — одне задоволення. Прекрасною тенденцією сезону є утеплені моделі плащів.
Легкість утепленої підкладки та водовідштовхувальні властивості плаща плюс строгість і елегантність пальто роблять його незамінним у прохолодну погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 106 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 3 088 ₴









