Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулярний, практичний костюм у стилі casual. Зручний, приємна якість, зручний, практичний костюм для повсякденної шкарпетки.
Брюки- Джоґгери з зав'язкою і кишенями.
Весняно-літній, Триколірний костюм.
Тканина: двонитка петля : 35% бавовна, 50% еластан, 15% поліестер. Демісезон.
Розміри: 40. 42 (+6) L, X
Замеры костюма:
46-48 размер: Кофта- Об.груд- до 102 см. Длина кофты- 61 см.
Брюки- Об.бедер- 116 см. Длина брюк- 104 см.
колір: біло- рожевий
Виробник Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Колір | Рожевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
| Регулювання обсягу | Талія |
- Ціна: 1 264 ₴









