-30%
Розмір: 36. 38
Розмірна сітка комплекта:
Топ: Об.груд-86-90 см. Ширина топа низа- 36 см.
Об.талії спідниці- 64-68 см.
Довжина виробу: топ - 38 см. Довжина спідниці- 120 см
Відхилення від розміру: Грудь -2 см, Талія -2 см, стегна не мають значення
прання при температурі не перевищує 40 градусів за Цельсієм
Довжина: Максі
Фасон: Спідниця сонцекльош з кишенями. Топ і спідниця
Рукав: короткий
Розміри: 36, 38
Кольори: марсала, зелений
Опис - Шикарні вечірні топ та спідниця сонце у чудовому кольорі марсала. Кроп топ виконаний з ніжного мережива з вишивкою на основі сітки. Вишиті квіти прикрашають увесь ліф і невеликий рукавчик. По краю топа і рукава фігурний кантик, що надає особливої ізюминки. Застібається збоку на потаємну блискавку. Об’ємна спідниця фасону сонце з щільної атласної тканини чудово спадає об’ємними складками до підлоги. Широкий пояс на талії забезпечує ідеальну посадку виробів. Застібка ззаду на потаємну блискавицю. У бічних швах є кишені. Такий вечірній комплект топ і спідниці - ідеальний вибір для тих, хто хоче залишити неперевершене враження. Дуже ефектно та дорого. Кожну частину костюма можна сміливо комбінувати з іншими речами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Бордовий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Атлас |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 |
- Ціна: 3 402 ₴







