Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Елегантне сукня
Розмір: S. M
Размерная сетка платья:
Об.груд- 82-86 см. Об.тал- 66-70 см.
Об.бедер- 100-104 см.
Длина платья- 110 см. Длина рукава0 30 см.
Склад : Полиэстер; 80%
Віскоза. 15%
Еластан: 5%
Колір; сіро-блакитний, карамельний.
Опис - Молодіжна, модна, легка сукня.
Підходить для вечірок та на кожен день.
Плаття застібається на змійку у бічному шві.
Виробник Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Шовк |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Фасон рукава | Крильце |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 080 ₴






