Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина: Турецький трикотаж 3-нитка фліс, преміум : 95% катон, 5% поліестер. Сезонність: Осінь- Зима
Розміри: 52. 54. 56 (укр)
Заміри костюма:
52/54 размер- Об.груд- 116 см. Довжина кофти - 67 см.
Брюки- Об.бедер- 114 см. довжина брюк- 105 см.
54/56 размер- Об.груд- 118 см. Довжина кофти- 68 см.
Брюки- Об.стегон - 116-118 см. Довжина брюк- 105 см.
56/58 размер- Об.груд- 120 см. Довжина кофти- 68 см.
Брюки- Об.бедер- 122 см. Длина брюк -107 см.
кольору: чорний, капучино
Хіт цієї зими !!!
Стильний, теплий, практичний і зручний жіночий костюм. Штани джогери, худі зі змійкою.
Виробництво Україна м. Одеса. Ідеально лягати на будь-яку фігуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фліс |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Куртка |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
- Ціна: 1 680 ₴





