Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУРТКА-ПУХОВИК ЖІНОЧНА, З КАПЮШОНИМ, ЗИМНЯ БІЛЬШОГО РОЗМІРУ. УТЕПЛИТЕЛЬ: Hollsoft 300
ФАБРИЧНИЙ ХАРКІВ. ЯКІСТЬ ПРЕМІУМ.
Колір: чорний, блакитний
Розміри: 44, 46 (український розмір)
Довжина: 92 см (+2см на слідуючий розмір)
Довжина рукава від горловини 74см (+1см на слідуючий розмір)
Виміри куртки:
44 розмір - по грудях 56см. по талії 53см. по стегнах 56см
46 розмір - по грудях 57см. по талії 54см. по стегнах 57см
Дуже якісна легка тепла куртка.
Застібається на блискавку. Має вшивний капюшон-комір.
Дві прорізні кишені з листочками.
Наповнювач: Штучний біопух, до -20 градусів. Пригодна до прання. Не збивається й не втрачає форму. Не сушити в барабані.
Красива модель і цікавий колір нададуть Вам стильного неповторного образу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 94 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Стан | Новий |
| Стиль | Городской |
| Мембрана | Да |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 44 |
- Ціна: 2 980 ₴




