Пуховик куртка з капюшоном, зимовий, фабричний.
Нова колекція 2023-24р.
Розмір на фото: L
Параметри моделі: Зріст 172 см. 96-76-104
Виріб великомір (точні виміри дивіться в таблиці в кінці опису)
Колір чорний
розміри: S, M, L
Утеплювач: Біо-пух, теплий, якісний, не збивається.
Придатний до машинного делікатного прання, при температурі 30-40С.
Витримує температуру до - 25 °C
Трендовий пуховик прямого силуету.
Супер якість, тепла, легка, затишна, стильна.
Довжина куртки: 82 см (+2 см на наступний розмір)
Рукав вшивний, знизу на трикотажній манжеті.
Довжина рукава від горловини: 71 см (+1 см на наступний розмір)
Знімний капюшон оздоблювального кольору, комір-стійка.
Застібається куртка на двосторонній замок-блискавку (розстібається зверху та знизу)
Є дві прорізні кишені з листочками. Є внутрішня кишеня.
Тканина: щільна, водовідштовхувальна, плащівка з просоченням, що не продується.
Склад вгору-100% Polyester (Except film) -щільна матова, якісна тканина.
Склад підкладки-100% Polyester
Виміри пуховика:
Розмір S- по грудях 53 см. по талії 54 см. по стегнах 55 см
Розмір M- по грудях 55 см. по талії 56 см. по стегнах 57 см
Розмір L- по грудях 56 см. по талії 58 см. по стегнах 59 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Towmy |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Биопух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Мембрана | Так |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Знімний |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 4 160 ₴









