Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка сорочка сезону весна-осінь. Новинка осені 2025!
- Подкладка: Memory oil
- Довжина: 76 см
- Зріст моделі: 172 см
- Матеріал: Плащова тканина
- Рукав: 72 см від горловини
- Сезон: Демісезон
- Склад: 100% Polyester
- Тип застежки: Кнопка
- Утеплювач: Екопух
- розмір: 36, 38. 40 (+6)
- Виміри куртки-
Розмір 36 - по грудях 55 см, по стегнах 56 см.
Розмір 38 - по грудях 56 см. по стегнах 57 см - кольору: бежевий, чорний
Трендова, стьобана, довга куртка сорочка. Модель має прямий крій, відкладний комір. З боків комфортні прорізні кишені. Ушивний рукав на манжеті.Застібається на кнопки та підкреслюється талія поясом. У верхній частині пілочки розташовані дві накладні кишені.
Ця куртка універсальний варіант на щодень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 1 598 ₴









