Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка жіноча, стьобана на слімтексі, сезону весна-осінь. Новинка 2023 !
- розмір: 38. 40. 42 (+6)
- Виміри куртки:
по грудях- 56 см. по стегнах- 56 см.. - Довжина куртки — 68 см
- Підкладка: Memory
-
Розмір на фото: 40
Параметри моделі: Зріст 172 см. 96-76-104
- Матеріал: Плащова тканина
- Рукав: 73 см від горловини
- Сезон: Демісезон
- Склад: 100% Polyester
- Тип застежки: Кнопка
- Утеплювач: слімтекс 100
- колір: лавандовий
Модна, стьобана, коротка куртка з поясом. Модель має прямий крій, відкладний комір. Два прорізних кишень. Занижена пройма, з ушивним рукавом.
Застібається на кнопки та підкреслюється талія поясом
. Ця куртка універсальний варіант на щодень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса-Шпон |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Колір | Лавандовий |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 1 512 ₴









