влевовправо
-30%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Розмір: 38, 40Довжина виробу: топ - 37 см спідниця - 122 см (Довжину вироби можна замовити індивідуально. Уточнюйте у менеджера)
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см, стегна не мають значення
Склад: 100% поліестер
Догляд: делікатне прання при температурі не вище 40°c
Довжина: Максі
Фасон: З пишною спідницею, Топ і спідниця
Рукав: Короткий
Опис - Вечірній топ і спідниця електрик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Ажур |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 |
- Ціна: 2 786 ₴



