Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянковий, літній костюм у стилі casual. Штани палаццо. Кофта вільного стилю, укорочена. Костюм стильний, зручний, приємної якості. Комфортний, практичний для повсякденного носіння.
Штани-палацо на поясі-гумка, із зав'язкою та кишенями. Низ штанів із розрізами з бічних швів.
Мерки штанів: За об'ємом стегон від 96-106 см, довжина штанів — 103 см. Об.талії — 68-76 см
Кофта мірки: за об'ємом грудей - 56 см, довжина кофти — 43 см
Тканина Грьохнитка Петля — виробництва Туреччини.
Склад 100% катон. Приємна та практична якість тканини. Преміум люкс.
. Розміри: 38, 40, 42 (+6)
кольору: молочний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Підлога | Жіночий |
| Довжина крокового шва | 73 см |
| Регулювання обсягу | Талія |
- Ціна: 1 071 ₴








