Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянковий, літній костюм у стилі casual. Кофта вільного стилю, укорочена. Костюм стильний, зручний, приємної якості. Комфортний, практичний для повсякденного носіння.
Шорти на поясі-гумці, із зав'язкою та кишенями.
Мерки-шортів: За об'ємом стегон до 55 см, довжина шортів — 40 см
Кофта мірки: за об'ємом грудей - 54 см, довжина кофти — 50 см
Тканина: трьохнитка петля — виробництва Туреччини.
Склад 100% катон. Приємна та практична якість тканини. Преміум люкс.
. Розміри: 38, 40, 42 (+6)
Мерки шорт : По объему бедер до 55 см, длина шорт - 40 см
Кофта мерки: по объему груди - 54 см, длина кофты - 50 см
кольору: молочний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 74 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Шорти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Довжина рукава вироба | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Підлога | Жіночий |
| Довжина крокового шва | 9 см |
- Ціна: 945 ₴





