Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парку жіноча з капюшоном, на кулісці.
На фото розмір парки 2XL
Модель на фото розміру L- об.грудей - 96 см, про. стегон-104 см
Розміри: XL, 2XL
Заміри куртки - по грудях 58 см. по стегнах 63 см
Довжина: 86 см
- Матеріал: тканина Плащова
- Рукав: 63 см. Довжина від горловини- 77 см
- Сезон: Демісезон
- Склад: 100%Polyester
- Тип застібки: Блискавка
- Утеплювач: знімне еко-хутро
- Підкладка: поліестер
Стильна куртка - парка з капюшоном . Модель фасону Оверсайз.
Рукав вшивний. Куртка застібається на замок - блискавку , має комір-капюшон, кишені з клапанами.
Куртка декорована куліскою, яка створює оборку по лінії талії .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horus |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Хутро |
| Колір | Хакі |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 77 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 1 568 ₴








